Chera Home Junction | SKU:
C52154297822
IRIS Vaporizer Oil - Lavender
₹ 179
MRP:
₹ 199
10% Off
Unit price
/
Unavailable
- Soothing Lavender fragrance
- 100% original products
- Herby, floral aroma
- Refill pack
IRIS Vaporizer Oil - Lavender is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Need expert advice?
Specification
| Brand | IRIS |
|---|---|
| Model | INFV0222LA |
| Size | 15 ml |
| Fragrance | Lavender |
| Dimensions (DXWXH) in | 7.01 X 3.35 X 3.86 in |
| Dimensions (DXWXH) cm | 17.8 X 8.5 X 9.8 cm |
| Weight (g) | 335 g |
| Number of Pieces | 1 |
| Country of Origin | India |
| Package Content | 1 No IRIS Vaporizer Oil - Lavender |
| Warranty | Warranty coverage is not applicable for this product |
About Product
Product Description
Care Instructions
- • Store in a cool, dry place away from sunlight and keep the bottle sealed to prevent evaporation.
- • Use the recommended amount to avoid residue build up.
- • Clean the vaporizer regularly for optimal performance and longevity.





