Chera Home Junction | SKU:
C52154297821
IRIS Vaporizer Oil - Jasmine
₹ 159
MRP:
₹ 199
20% Off
Unit price
/
Unavailable
- Soothing Jasmine fragrance
- 100% original products
- Intoxicating floral aroma
- Refill pack
IRIS Vaporizer Oil - Jasmine is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Need expert advice?
Specification
| Brand | IRIS |
|---|---|
| Model | INFV0222JS |
| Size | 15 ml |
| Fragrance | Jasmine |
| Dimensions (DXWXH) in | 7.01 X 3.35 X 3.86 in |
| Dimensions (DXWXH) cm | 17.8 X 8.5 X 9.8 cm |
| Weight (g) | 335 g |
| Number of Pieces | 1 |
| Country of Origin | India |
| Package Content | 1 No IRIS Vaporizer Oil - Jasmine |
| Warranty | Warranty coverage is not applicable for this product |
About Product
Product Description
Care Instructions
- • Store in a cool, dry place away from sunlight and keep the bottle sealed to prevent evaporation.
- • Use the recommended amount to avoid residue build up.
- • Clean the vaporizer regularly for optimal performance and longevity


